SMCJ58CA/TR7
Číslo produktu DigiKey
13-SMCJ58CA/TR7TR-ND - Páska a cívka (TR)
13-SMCJ58CA/TR7CT-ND - Řezaná páska (CT)
13-SMCJ58CA/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMCJ58CA/TR7
Popis
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AB
Standardní dodací lhůta výrobce
31 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
93,6V Svorka 16,1A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMC)
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
93,6V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
16,1A
Řada
Špičkový impulzní výkon
1500W (1,5kW)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
58V
Průrazné napětí (min)
64,4V