SMCJ100CA/TR13 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | SMCJ100CA/TR13 |
Popis | TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AB |
Standardní dodací lhůta výrobce | 31 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 162V Svorka 9,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AB (SMC) |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Omezovací napětí (max) při Ipp 162V |
Mfr | Špičkový proudový impulz (10/1000µs) 9,3A |
Řada | Špičkový impulzní výkon 1500W (1,5kW) |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Ochrana napájecího vedení Ne |
Stav součásti Aktivní | Aplikace Univerzální |
Typ Zener | Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) |
Obousměrné kanály 1 | Způsob montáže Montáž na povrch |
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota) 100V | Pouzdro DO-214AB, SMC |
Průrazné napětí (min) 111V | Dodávaná velikost pouzdra |