SMBJ28A/TR7
Číslo produktu DigiKey
13-SMBJ28A/TR7TR-ND - Páska a cívka (TR)
13-SMBJ28A/TR7CT-ND - Řezaná páska (CT)
13-SMBJ28A/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMBJ28A/TR7
Popis
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AA
Standardní dodací lhůta výrobce
31 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
45,4V Svorka 13,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMB)
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
45,4V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
13,3A
Řada
Špičkový impulzní výkon
600W
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
28V
Průrazné napětí (min)
31,1V