SMBJ110A/TR7 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | SMBJ110A/TR7 |
Popis | TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AA |
Standardní dodací lhůta výrobce | 31 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 177V Svorka 3,4A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMB) |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Omezovací napětí (max) při Ipp 177V |
Mfr | Špičkový proudový impulz (10/1000µs) 3,4A |
Řada | Špičkový impulzní výkon 600W |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Ochrana napájecího vedení Ne |
Stav součásti Aktivní | Aplikace Univerzální |
Typ Zener | Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) |
Jednosměrné kanály 1 | Způsob montáže Montáž na povrch |
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota) 110V | Pouzdro DO-214AA, SMB |
Průrazné napětí (min) 122V | Dodávaná velikost pouzdra |