RP1206FRE072K74L | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | RP1206FRE072K74L |
Popis | RES 2.74K OHM 1% 1/4W 1206 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 22 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 2.74 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolný proti vlhkosti Tenkofilmový |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Vlastnosti Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolný proti vlhkosti |
Mfr | Teplotní koeficient ±50ppm/°C |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 155°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 1206 (3216 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Dodávaná velikost pouzdra |
Odpor | Velikost / rozměry 0,122" D x 0,063" Š (3,10mm x 1,60mm) |
Tolerance | Výška při usazení (max) 0,026" (0,65mm) |