RP1206FRE072K74L
Číslo produktu DigiKey
13-RP1206FRE072K74LTR-ND - Páska a cívka (TR)
13-RP1206FRE072K74LCT-ND - Řezaná páska (CT)
13-RP1206FRE072K74LDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RP1206FRE072K74L
Popis
RES 2.74K OHM 1% 1/4W 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.74 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolný proti vlhkosti Tenkofilmový
Kategorie
Vlastnosti
Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolný proti vlhkosti
Mfr
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,122" D x 0,063" Š (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)