RP0805BRD07150RL
Číslo produktu DigiKey
13-RP0805BRD07150RLTR-ND - Páska a cívka (TR)
13-RP0805BRD07150RLCT-ND - Řezaná páska (CT)
13-RP0805BRD07150RLDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RP0805BRD07150RL
Popis
RES 150 OHM 0.1% 1/8W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
150 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolný proti vlhkosti Tenkofilmový
Kategorie
Vlastnosti
Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolný proti vlhkosti
Mfr
Teplotní koeficient
±25ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)