RC0805FR-13470RL
Číslo produktu DigiKey
13-RC0805FR-13470RLTR-ND - Páska a cívka (TR)
13-RC0805FR-13470RLCT-ND - Řezaná páska (CT)
13-RC0805FR-13470RLDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RC0805FR-13470RL
Popis
RES 470 OHM 1% 1/8W 0805
Podrobný popis
470 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Silná fólie
Modely EDA/CAD
RC0805FR-13470RL Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)