RC0805FR-07470RL | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | RC0805FR-07470RL |
Popis | RES 470 OHM 1% 1/8W 0805 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 18 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 470 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Odolný proti vlhkosti Silná fólie |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | RC0805FR-07470RL Modely |
Kategorie | Vlastnosti Odolný proti vlhkosti |
Mfr | Teplotní koeficient ±100ppm/°C |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 155°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 0805 (2012 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Dodávaná velikost pouzdra |
Odpor | Velikost / rozměry 0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm) |
Tolerance | Výška při usazení (max) 0,024" (0,60mm) |