RC0603JR-075K1L
Číslo produktu DigiKey
311-5.1KGRTR-ND - Páska a cívka (TR)
311-5.1KGRCT-ND - Řezaná páska (CT)
311-5.1KGRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RC0603JR-075K1L
Popis
RES 5.1K OHM 5% 1/10W 0603
Podrobný popis
5.1 kOhms ±5% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Odolný proti vlhkosti Silná fólie
Modely EDA/CAD
RC0603JR-075K1L Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)