RC0603DR-0720RL je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Vishay Dale
Skladem : 0
Katalogový list
20 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Odolný proti vlhkosti Silná fólie
RC0603DR-0720RL
Číslo produktu DigiKey
RC0603DR-0720RL-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RC0603DR-0720RL
Popis
RES 20 OHM 0.5% 1/10W 0603
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
RC0603DR-0720RL Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)