RC0603DR-0720KL
Číslo produktu DigiKey
13-RC0603DR-0720KLTR-ND - Páska a cívka (TR)
13-RC0603DR-0720KLCT-ND - Řezaná páska (CT)
13-RC0603DR-0720KLDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RC0603DR-0720KL
Popis
RES 20K OHM 0.5% 1/10W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Odolný proti vlhkosti Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RC0603DR-0720KL Modely
Kategorie
Vlastnosti
Odolný proti vlhkosti
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)