RC0201JR-0710KL
Číslo produktu DigiKey
311-10KNTR-ND - Páska a cívka (TR)
311-10KNCT-ND - Řezaná páska (CT)
311-10KNDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RC0201JR-0710KL
Popis
RES 10K OHM 5% 1/20W 0201
Podrobný popis
10 kOhms ±5% 0,05W, 1/20W Čipový odpor 0201 (0603 metrický) Odolný proti vlhkosti Silná fólie
Modely EDA/CAD
RC0201JR-0710KL Modely
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,010" (0,26mm)