RC0201FR-07806KL
Číslo produktu DigiKey
YAG2808TR-ND - Páska a cívka (TR)
YAG2808CT-ND - Řezaná páska (CT)
YAG2808DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RC0201FR-07806KL
Popis
RES 806K OHM 1% 1/20W 0201
Podrobný popis
806 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Čipový odpor 0201 (0603 metrický) Odolný proti vlhkosti Silná fólie
Modely EDA/CAD
RC0201FR-07806KL Modely
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,010" (0,26mm)