RC0201FR-07806KL | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | RC0201FR-07806KL |
Popis | RES 806K OHM 1% 1/20W 0201 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 18 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 806 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Čipový odpor 0201 (0603 metrický) Odolný proti vlhkosti Silná fólie |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | RC0201FR-07806KL Modely |
Kategorie | Vlastnosti Odolný proti vlhkosti |
Mfr | Teplotní koeficient ±200ppm/°C |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 0201 (0603 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Dodávaná velikost pouzdra |
Odpor | Velikost / rozměry 0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm) |
Tolerance | Výška při usazení (max) 0,010" (0,26mm) |