RC0201FR-074K02L
Číslo produktu DigiKey
YAG2287TR-ND - Páska a cívka (TR)
YAG2287CT-ND - Řezaná páska (CT)
YAG2287DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RC0201FR-074K02L
Popis
RES 4.02K OHM 1% 1/20W 0201
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.02 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Čipový odpor 0201 (0603 metrický) Odolný proti vlhkosti Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RC0201FR-074K02L Modely
Kategorie
Vlastnosti
Odolný proti vlhkosti
Mfr
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0201 (0603 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,010" (0,26mm)