MFR-25FBF52-499R
Číslo produktu DigiKey
499XBK-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MFR-25FBF52-499R
Popis
RES 499 OHM 1% 1/4W AXIAL
Podrobný popis
499 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Kovová fólie
Modely EDA/CAD
MFR-25FBF52-499R Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
0,094" prům. x 0,248" D (2,40mm x 6,30mm)