MFR-25FBF52-137R
Číslo produktu DigiKey
137XBK-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MFR-25FBF52-137R
Popis
RES 137 OHM 1% 1/4W AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
137 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Kovová fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MFR-25FBF52-137R Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Odpor
Velikost / rozměry
0,094" prům. x 0,248" D (2,40mm x 6,30mm)