MFP-25BRD52-1K5
Číslo produktu DigiKey
13-MFP-25BRD52-1K5TR-ND - Páska a cívka (TR)
13-MFP-25BRD52-1K5CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MFP-25BRD52-1K5
Popis
RES 1.5K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.5 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Kovová fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MFP-25BRD52-1K5 Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Teplotní koeficient
±25ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Pouzdro
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Odpor
Velikost / rozměry
0,094" prům. x 0,248" D (2,40mm x 6,30mm)