CFR-50JB-52-10K
Číslo produktu DigiKey
10KH-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CFR-50JB-52-10K
Popis
RES 10K OHM 5% 1/2W AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Automobilový AEC-Q200 Uhlíková vrstva
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CFR-50JB-52-10K Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Řada
Teplotní koeficient
-500/ +350ppm/°C
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Odpor
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Tolerance
Velikost / rozměry
0,130" prům. x 0,354" D (3,30mm x 9,00mm)