CFR-25JT-52-560R
Číslo produktu DigiKey
13-CFR-25JT-52-560RCT-ND - Řezaná páska (CT)
13-CFR-25JT-52-560RTB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CFR-25JT-52-560R
Popis
RES 560 OHM 5% 1/4W AXIAL
Podrobný popis
560 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Automobilový AEC-Q200 Uhlíková vrstva
Modely EDA/CAD
CFR-25JT-52-560R Modely
Teplotní koeficient
-500/ +350ppm/°C
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,094" prům. x 0,248" D (2,40mm x 6,30mm)