CFR-25JR-52-1R
Číslo produktu DigiKey
13-CFR-25JR-52-1RTR-ND - Páska a cívka (TR)
13-CFR-25JR-52-1RCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CFR-25JR-52-1R
Popis
RES 1 OHM 5% 1/4W AXIAL
Podrobný popis
1 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Automobilový AEC-Q200 Uhlíková vrstva
Modely EDA/CAD
CFR-25JR-52-1R Modely
Teplotní koeficient
-500/ +350ppm/°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,094" prům. x 0,248" D (2,40mm x 6,30mm)