CFR-25JR-52-1R
Číslo produktu DigiKey
13-CFR-25JR-52-1RTR-ND - Páska a cívka (TR)
13-CFR-25JR-52-1RCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CFR-25JR-52-1R
Popis
RES 1 OHM 5% 1/4W AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Automobilový AEC-Q200 Uhlíková vrstva
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CFR-25JR-52-1R Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Řada
Teplotní koeficient
-500/ +350ppm/°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Odpor
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Tolerance
Velikost / rozměry
0,094" prům. x 0,248" D (2,40mm x 6,30mm)