CFR-25JB-52-680R
Číslo produktu DigiKey
680QBK-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CFR-25JB-52-680R
Popis
RES 680 OHM 5% 1/4W AXIAL
Podrobný popis
680 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Automobilový AEC-Q200 Uhlíková vrstva
Modely EDA/CAD
CFR-25JB-52-680R Modely
Teplotní koeficient
-500/ +350ppm/°C
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,094" prům. x 0,248" D (2,40mm x 6,30mm)