CFR-25JB-52-2K7
Číslo produktu DigiKey
2.7KQBK-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CFR-25JB-52-2K7
Popis
RES 2.7K OHM 5% 1/4W AXIAL
Podrobný popis
2.7 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Automobilový AEC-Q200 Uhlíková vrstva
Modely EDA/CAD
CFR-25JB-52-2K7 Modely
Teplotní koeficient
-500/ +350ppm/°C
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,094" prům. x 0,248" D (2,40mm x 6,30mm)