CFR-25JB-52-2K
Číslo produktu DigiKey
2.0KQBK-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CFR-25JB-52-2K
Popis
RES 2K OHM 5% 1/4W AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Automobilový AEC-Q200 Uhlíková vrstva
Modely EDA/CAD
CFR-25JB-52-2K Modely
Mfr
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Řada
Teplotní koeficient
-500/ +350ppm/°C
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Axiální
Tolerance
Velikost / rozměry
0,094" prům. x 0,248" D (2,40mm x 6,30mm)