CC0805ZRY5V9BB104
Číslo produktu DigiKey
311-1361-2-ND - Páska a cívka (TR)
311-1361-1-ND - Řezaná páska (CT)
311-1361-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CC0805ZRY5V9BB104
Popis
CAP CER 0.1UF 50V Y5V 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.1 µF -20%, +80% 50V Keramický kondenzátor Y5V (F) 0805 (2012 metrický)
Modely EDA/CAD
CC0805ZRY5V9BB104 Modely
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
-20%, +80%
Tloušťka (max)
0,024" (0,60mm)