CC0603CRNPO9BN1R0 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | CC0603CRNPO9BN1R0 |
Popis | CAP CER 1PF 50V C0G/NPO 0603 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 16 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 1 pF ±0,25pF 50V Keramický kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | CC0603CRNPO9BN1R0 Modely |
Kategorie | Teplotní koeficient |
Mfr | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Řada | Aplikace |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Způsob montáže |
Stav součásti Aktivní | Pouzdro 0603 (1608 metrický) |
Kapacita | Velikost / rozměry 0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm) |
Tolerance ±0,25pF | Tloušťka (max) 0,035" (0,90mm) |