CC0603CRNPO9BN1R0
Číslo produktu DigiKey
311-1049-2-ND - Páska a cívka (TR)
311-1049-1-ND - Řezaná páska (CT)
311-1049-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CC0603CRNPO9BN1R0
Popis
CAP CER 1PF 50V C0G/NPO 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 pF ±0,25pF 50V Keramický kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CC0603CRNPO9BN1R0 Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±0,25pF
Tloušťka (max)
0,035" (0,90mm)