CC0402ZRY5V7BB473
Číslo produktu DigiKey
311-1046-2-ND - Páska a cívka (TR)
311-1046-1-ND - Řezaná páska (CT)
311-1046-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CC0402ZRY5V7BB473
Popis
CAP CER 0.047UF 16V Y5V 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0.047 µF -20%, +80% 16V Keramický kondenzátor Y5V (F) 0402 (1005 metrický)
Modely EDA/CAD
CC0402ZRY5V7BB473 Modely
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
-20%, +80%
Tloušťka (max)
0,022" (0,55mm)