CC0402MPX5R4BB106
Číslo produktu DigiKey
13-CC0402MPX5R4BB106TR-ND - Páska a cívka (TR)
13-CC0402MPX5R4BB106CT-ND - Řezaná páska (CT)
13-CC0402MPX5R4BB106DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CC0402MPX5R4BB106
Popis
CAP CER 10UF 4V X5R 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µF ±20% 4V Keramický kondenzátor X5R 0402 (1005 metrický)
Modely EDA/CAD
CC0402MPX5R4BB106 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±20%
Tloušťka (max)
0,028" (0,70mm)