CC0402KRX7R9BB472
Číslo produktu DigiKey
311-1418-2-ND - Páska a cívka (TR)
311-1418-1-ND - Řezaná páska (CT)
311-1418-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CC0402KRX7R9BB472
Popis
CAP CER 4700PF 50V X7R 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4700 pF ±10% 50V Keramický kondenzátor X7R 0402 (1005 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CC0402KRX7R9BB472 Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,022" (0,55mm)