CC0402JRNPO9BN110
Číslo produktu DigiKey
311-1015-2-ND - Páska a cívka (TR)
311-1015-1-ND - Řezaná páska (CT)
311-1015-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CC0402JRNPO9BN110
Popis
CAP CER 11PF 50V C0G/NPO 0402
Podrobný popis
11 pF ±5% 50V Keramický kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrický)
Modely EDA/CAD
CC0402JRNPO9BN110 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±5%
Tloušťka (max)
0,022" (0,55mm)