CC0402DRNPO9BN5R6
Číslo produktu DigiKey
311-1011-2-ND - Páska a cívka (TR)
311-1011-1-ND - Řezaná páska (CT)
311-1011-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CC0402DRNPO9BN5R6
Popis
CAP CER 5.6PF 50V C0G/NPO 0402
Podrobný popis
5.6 pF ±0,5pF 50V Keramický kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrický)
Modely EDA/CAD
CC0402DRNPO9BN5R6 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±0,5pF
Tloušťka (max)
0,022" (0,55mm)