CC0402CRNPO9BN3R0
Číslo produktu DigiKey
311-1007-2-ND - Páska a cívka (TR)
311-1007-1-ND - Řezaná páska (CT)
311-1007-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CC0402CRNPO9BN3R0
Popis
CAP CER 3PF 50V C0G/NPO 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3 pF ±0,25pF 50V Keramický kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CC0402CRNPO9BN3R0 Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±0,25pF
Tloušťka (max)
0,022" (0,55mm)