BK30-500-SZ
Číslo produktu DigiKey
13-BK30-500-SZ-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BK30-500-SZ
Popis
PTC RESET FUSE 30V 5A RAD
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 30V 5 A Ih Průchozí otvor Radiální, Disk
Kategorie
Čas do vypnutí
14.5 s
Výrobce
YAGEO
Odpor - výchozí (Ri) (min)
10 mOhms
Řada
Odpor po vypnutí (R1) (max)
50 mOhms
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ
Polymerový
Pouzdro
Radiální, Disk
Napětí - max
30V
Velikost / rozměry
0,551" D x 0,122" Š (14,00mm x 3,10mm)
Přídržný proud (Ih) (max)
5 A
Výška při usazení (max)
0,929" (23,60mm)
Vypínací proud (It)
10 A
Rozteč přívodů
0,413" (10,50mm)
Max. proud
40 A