AF0805JR-07470RL
Číslo produktu DigiKey
13-AF0805JR-07470RLTR-ND - Páska a cívka (TR)
13-AF0805JR-07470RLCT-ND - Řezaná páska (CT)
13-AF0805JR-07470RLDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AF0805JR-07470RL
Popis
RES SMD 470 OHM 5% 1/8W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AF0805JR-07470RL Modely
Kategorie
Vlastnosti
Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)