XP60SL115DR
Číslo produktu DigiKey
5048-XP60SL115DR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XP60SL115DR
Popis
MOSFET N-CH 600V 28A TO262
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 600 V 28A (Tc) 2W (Ta), 178W (Tc) Průchozí otvor TO-262
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
115mOhm při 9,6A, 10V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
5V při 250µA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
145 nC @ 10 V
Balení
Trubice
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
5120 pF @ 100 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
2W (Ta), 178W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
600 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-262
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V