XP60PN72REN
Číslo produktu DigiKey
5048-XP60PN72RENTR-ND - Páska a cívka (TR)
5048-XP60PN72RENCT-ND - Řezaná páska (CT)
5048-XP60PN72RENDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XP60PN72REN
Popis
MOSFET N-CH 600V 53MA SOT23
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 600 V 53mA (Ta) 500mW (Ta) Montáž na povrch SOT-23
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
72Ohm při 50mA, 10V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
5V při 250µA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
4 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
80 pF @ 100 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
500mW (Ta)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
600 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V