XP4P052AH
Číslo produktu DigiKey
5048-XP4P052AHTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XP4P052AH
Popis
MOSFET P-CH 40V 17A TO252
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
P-kanál 40 V 17A (Tc) 2W (Ta), 25W (Tc) Montáž na povrch TO-252
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
52mOhm při 8A, 10V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
3V při 250µA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
16 nC @ 4.5 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1600 pF @ 25 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
2W (Ta), 25W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
40 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-252
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V