XP4P040M
Číslo produktu DigiKey
5048-XP4P040MTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XP4P040M
Popis
MOSFET P-CH 40V 6.5A 8SO
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
P-kanál 40 V 6,2A (Ta) 2,5W (Ta) Montáž na povrch 8-SO
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
19.2 nC @ 4.5 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2144 pF @ 20 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
2,5W (Ta)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
40 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
8-SO
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
40mOhm při 6A, 10V