XP3P020M
Číslo produktu DigiKey
5048-XP3P020MTR-ND - Páska a cívka (TR)
5048-XP3P020MCT-ND - Řezaná páska (CT)
5048-XP3P020MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XP3P020M
Popis
MOSFET P-CH 30V 9.3A 8SO
Podrobný popis
P-kanál 30 V 9,3A (Ta) 2,5W (Ta) Montáž na povrch 8-SO
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
20mOhm při 9A, 10V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
3V při 250µA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
19.2 nC @ 4.5 V
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2080 pF @ 15 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
2,5W (Ta)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
8-SO
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V