XP3P010YT
Číslo produktu DigiKey
5048-XP3P010YTTR-ND - Páska a cívka (TR)
5048-XP3P010YTCT-ND - Řezaná páska (CT)
5048-XP3P010YTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XP3P010YT
Popis
MOSFET P-CH 30V 14.6A PMPAK
Podrobný popis
P-kanál 30 V 14,6A (Ta) 3,12W (Ta) Montáž na povrch PMPAK® 3 x 3
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
54.4 nC @ 4.5 V
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
6080 pF @ 15 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
3,12W (Ta)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
PMPAK® 3 x 3
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
10mOhm při 10A, 10V