XP3N9R5AMT
Číslo produktu DigiKey
5048-XP3N9R5AMTTR-ND - Páska a cívka (TR)
5048-XP3N9R5AMTCT-ND - Řezaná páska (CT)
5048-XP3N9R5AMTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XP3N9R5AMT
Popis
MOSFET N-CH 30V 18A 38.7A PMPAK
Podrobný popis
N-kanál 30 V 18A (Ta), 38,7A (Tc) 5W (Ta), 22,7W (Tc) Montáž na povrch 8-PMPAK (5x6)
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
9,5mOhm při 9,5A, 10V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
3V při 250µA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
28.8 nC @ 10 V
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1280 pF @ 15 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
5W (Ta), 22,7W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
8-PMPAK (5x6)
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V