XP3N028EN
Číslo produktu DigiKey
5048-XP3N028ENTR-ND - Páska a cívka (TR)
5048-XP3N028ENCT-ND - Řezaná páska (CT)
5048-XP3N028ENDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XP3N028EN
Popis
MOSFET N-CH 30V 5.4A SOT23
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 30 V 5,4A (Ta) 1,25W (Ta) Montáž na povrch SOT-23
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
28mOhm při 5A, 10V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
3V při 250µA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
11.5 nC @ 4.5 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1330 pF @ 15 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
1,25W (Ta)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V