XP10C150M
Číslo produktu DigiKey
5048-XP10C150MTR-ND - Páska a cívka (TR)
5048-XP10C150MCT-ND - Řezaná páska (CT)
5048-XP10C150MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XP10C150M
Popis
MOSFET N/P-CH 100V 2.5A 8SO
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 100V 2,5A (Ta) 2W (Ta) Montáž na povrch 8-SO
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
150mOhm při 2A, 10V, 160mOhm při 2A, 10V
Výrobce
YAGEO XSEMI
Vgs(th) (max) při Id
3V při 250µA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
17,6nC při 10V, 51,2nC při 10V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
960pF při 50V, 3040pF při 50V
Stav součásti
Aktivní
Výkon - max
2W (Ta)
Technologie
MOSFET (oxid kovu)
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Konfigurace
N a P-kanál
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100V
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
2,5A (Ta)