VCS50US24
Číslo produktu DigiKey
1470-2285-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VCS50US24
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 50W
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 85 ~ 264VAC Vstup
Izolační napětí
3 kV
Řada
Účinnost
88%
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Velikost / rozměry
4,35" D x 3,07" Š x 1,38" V (110,5mm x 78,0mm x 35,0mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Napětí - výstup 1
24V
Standardní číslo
Proud - výstup 1
2.1 A