VCB60US24
Číslo produktu DigiKey
1470-VCB60US24-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VCB60US24
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 60W
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 90 ~ 305VAC Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VCB60US24 Modely
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
Domácí spotřebiče, ITE (komerční)
Řada
Izolační napětí
3 kV
Balení
Krabice
Účinnost
85%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-10°C ~ 60°C (s poklesem výkonu)
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
4,00" D x 2,00" Š x 1,01" V (101,6mm x 50,8mm x 25,7mm)
Napětí - vstup
90 ~ 305VAC
Schvalovací agentura
CB, CE, UKCA, UL
Napětí - výstup 1
24V
Standardní číslo
60335-1; 60950-1; 62368-1
Proud - výstup 1
2.5 A