UCP225PS48
Číslo produktu DigiKey
1470-3958-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UCP225PS48
Popis
AC/DC CONVERTER 48V 150W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 48V 85 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
92%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Zastaralé
Vlastnosti
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
5,00" D x 3,12" Š x 1,18" V (127,0mm x 79,2mm x 29,2mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB, CE
Napětí - výstup 1
48V
Standardní číslo
Proud - výstup 1
3.1 A