UCP180PS18
Číslo produktu DigiKey
1470-4561-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UCP180PS18
Popis
AC/DC CONVERTER 18V 120W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 18V 85 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
92%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Zastaralé
Vlastnosti
PFC, Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
4,24" D x 2,47" Š x 1,16" V (107,7mm x 62,7mm x 29,5mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CB, TUV, UL
Napětí - výstup 1
18V
Standardní číslo
Proud - výstup 1
6.67 A